Наші партнери

Група компаній Brother, зі штаб-квартирою у місті Нагоя (Японія) —  мультинаціональна корпорація, що має 51 торговий офіс у світі та 19  виробничих потужностей в Америці, Великобританії, В’єтнамі, Китаї,  Кореї, Малайзії, Словаччині, Тайвані та Японії. Brother є постачальником технологічних рішень, допомагаючи компаніям підвищувати свою продуктивність, завдяки оптимізації документообігу та широким можливостям оцифрування документів і мобильним рішенням.

OKI — лідер в області  інновацій, що базуються на потребах клієентів протягом 130 років. Компанія нараховує більше 18 000 робітників у 120 країнах по всьому світу та забезпечує підтримку на рівні міжнародної організації, притримуючись підходу місцевої компанії. Основний принцип OKI Group — надавати продукти і рішення, що створені спеціально для клієнта шляхом консультативного та інноваційного підходу до обслуговування, дизайну, виробництва й впровадження.

З моменту свого заснування у 1937 році Canon перетворилася на компанію світового рівня і посіла міцні позиції у найрізноманітніших сферах, в тому числі на ринках рішень для бізнесу, продукції формування і обробки зображення для індивідуальних споживачів, обладнання для ТБ-мовлення і комунікацій, медичних систем і продукції для промислового сектора. Корпоративна філософія Canon будується на принципі Kyosei, що у перекладі з японської означає «жити і працювати разом задля загального блага». Він формує цілі і цінності, стиль спілкування і спосіб ведення бізнесу.

Компанія XEROX — провідний виробник повного спектру цифрового друкарського обладнання від моделей для персонального користування до високотехнологічних апаратів для професійної поліграфії. XEROX поставляє рішення для підвищення ефективності роботи і прибутковості бізнесу замовників у всьому світі, від малих офісів до міжнародних корпорацій.

XEROX Corporation сьогодні: виробництво на трьох континентах,  представництва в понад 170 країнах світу, більше 53 тисяч робітників, більше 5 млн. замовників, оборот понад 15 млрд. доларів.

Назва всесвітньо відомого бренду Epson з'явилося як наслідок прагнення компанії створювати продукти, які були б «нащадками» першого принтера EP-101 або, кажучи іншими словами, його «синами» - «Epson». У 1982 році група компаній змінила назву на Seiko Epson Corporation. Її кредо - ставка на власні розробки, пошук нових рішень і технологій, інновації і невпинний рух вперед. обок у царині чорнила і паперу. Технологія Epson Micro Piezo і донині використовується в усіх друкованих пристроях компанії. З 1996 року компанія зберігає позиції виробника найкращих пристроїв друку для фотографів.

HP була заснована 1 січня 1939 року Білом Х’юлетом і Дейвом Паккардом (випускники Стенфордського університету 1934 року) як компанію з виробництва тестувального та вимірювального устаткування. Назва компанії була складена з прізвищ засновників і, якби Біл не виграв при підкиданні монети, компанія б зараз називалася Packard-Hewlett. HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки й аутсорсингу, а також пристрої друку і засоби виведення зображень для великих підприємств, організацій малого та середнього бізнесу.

Acer

Acer Inc. — тайванська компанія з виробництва комп'ютерної техніки і електроніки. Acer розробляє і виробляє монітори, концентратори, комунікатори, дисководи, мережеві плати, клавіатури, оперативну пам'ять, ноутбуки, проектори. Acer отримала чимало нагород на рызних виставках: Taiwan Excellence 2017, Computex 2017 Design & Innovation, CES 2018 Innovations Honoree, iF Design Award 2018, Good Design Award 2018, CES 2019 Innovations Honoree.

Adobe

«Adobe Systems» — американська компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення і базується в Сан-Хосе, Каліфорнія, що була заснована у грудні 1982 року Джоном Варноком й Чарльзом Гешке. Вони заснували компанію після того, як звільнилися з Xerox. Компанія Adobe зіграла визначну роль у революції комп'ютерних публікацій, коли Apple Computer проліцензувала PostScript для використання в принтері LaserWriter, що вийшов 1985 року. Adobe придбала свого колишнього конкурента Macromedia у грудні 2005-го року. Наступний продукт Adobe після PostScript були цифрові шрифти. Робота зі шрифтами продовжилася в 1996-му коли разом з Microsoft було анонсовано формат шрифтів OpenType, і у 2003-му Adobe завершила переведення шрифтів на OpenType. В середині 80-х Adobe розпочала продаж Adobe Illustrator, програмного продукту, що дозволяв працювати із векторною графікою, для платформи Macintosh. Ілюстратор виріс з їх першої шрифтової програми. Illustrator був кроком до флагмана компанії — Adobe Photoshop для Macintosh (для Windows Adobe Photoshop став доступним тільки з версії 2.7), що був анонсований у 1989 році. Програма була дуже якісною та стабільною, і Adobe, використовуючи вільні ресурси, активно просувала її на ринок, зрештою досягнувши успіху.

ASUS

ASUSTeK Computer Incorporated — розташована в Тайвані міжнародна компанія, що виробляє материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, КПК, монітори, ноутбуки, сервери, мережеве обладнання, мобільні телефони, комп'ютерні корпуси, компоненти і системи охолодження. Часто компанію називають за назвою її торгової марки — ASUS. У 2007 році кожен третій проданий у світі ПК комплектувався материнською платою ASUS. ASUS входить до Top 10 найуспішніших ІТ-компаній списку InfoTech 100, який складається тижневиком Business Week. ASUS займає перше місце серед тайванських виробників комп'ютерного обладнання в рейтингу якості продукції та послуг, які складаються журналом Wall Street Journal Asia, а також є лідируючим тайванським виробником ІТ-обладнання за результатами дослідження вартості торгової марки Taiwan Top 10 Global Brands за 2008 рік; вартість торгової марки ASUS оцінюється в $1,32 млрд. У січні 2008 року ASUS оголосила про реорганізацію своєї діяльності. Компанія розділилася на три незалежних організаційних одиниці: ASUS, Pegatron та Unihan. Перша з вищезгаданих компаній продає продукцію під торговою маркою ASUS. Pegatron займається контрактним виробництвом комп'ютерної техніки та комплектуючих. Unihan приймає замовлення на виготовлення техніки, не пов'язаної або опосередковано пов'язаної з комп'ютерами.

APC

APC (American Power Conversion Corp.) (NASDAQ: APCC) — виробник обладнання для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних. APC входить до списку найбільших американських компаній Fortune 1000, Forbes 500 і в індекси Nasdaq 100 і S&P 500. Основними сферами зусиль компанії є домашні та малі офіси, корпоративні мережі, центри та об'єкти обробки даних, а також мережі постачальників послуг доступу. Корпорація American Power Conversion заснована в 1981 трьома інженерами-електротехніками з Массачусетського технологічного інституту. На той час вони займались дослідженнями та розробками в області сонячної енергії. Через кілька років коли державне фінансування та стимулювання цього напрямку стало закінчуватись, APC переорієнтувалася на питання захисту живлення. В 1984 з'явився її перший ДБЖ (джерело безперебійного живлення, модель 750). В 1988 компанія акціонувалася для залучення необхідного капіталу. У 2007 компанія в особі Представництва Амерікан Пауер Конвершн Юроп в Україні вступила до Асоціації підприємств інформаційних технологій України. За підсумками 2011 українське відділення компанії стало призером конкурсу «Ukrainian IT-Channel Award» у номінації «Найкращий вендор апаратного забезпечення».

Avast

Avast Software (до 1 червня 2010 року — Alwil Software) — чеська транснаціональна корпорація, що розробляє програмне забезпечення в галузі інформаційної безпеки. Послугами компанії користується 400 мільйонів користувачів. Компанія має понад 1600 співробітників у штаб-квартирі в Чехії та офісах у Європі, Північній Америці та Азії. Компанія Avast була заснована Павлом Баудішем та Едуардом Кучерою в 1988 році як кооператив, а з 2010 року стала приватною компанією. У червні 2017 року Avast займає провідну позицію серед антивірусних програм з часткою на ринку — 20,5 %. У липні 2016 року Avast придбала конкурента AVG Technologies за 1,3 млрд доларів. На той час AVG займала третю позицію на ринку. Avast розробляє та випускає продукти безпеки для бізнесу та споживачів для серверів, настільних комп'ютерів та мобільних пристроїв. Компанія продає як лінійку продуктів Avast, так і придбану продукцію фірмової марки AVG. Окрім того, Avast розробив програмне забезпечення для утиліт, щоб збільшити термін служби акумулятора на мобільних пристроях, очищати непотрібні файли на жорсткому диску, знаходити безпечні бездротові мережі або створювати VPN-з'єднання з Інтернетом.

Это заголовок

Avira Antivirus (попередня назва — Avira AntiVir) — серія антивірусних програм від німецької компанії Avira GmbH. Всі продукти серії засновані на антивірусному двигуні Luke Filewalker, який було вперше представлено у 1988 році. 17 жовтня 2008 було випущено значно покращену версію продукту, завдяки чому швидкість сканування збільшилась на 20 %. Це було досягнуто завдяки «прибиранню» з вірусної бази старих версій вірусних сигнатур. У квітні 2009 року журнал PC Pro нагородив Avira AntiVir Premium (це стара назва версії Avira Antivirus Pro) шістьма зірками із шести можливих та додав програму в список «А» програм для безпеки комп'ютера. У серпні 2009 року програма отримала загальний рейтинг у 98,9 % за версією PC World і відповідно зайняла перше місце серед усіх протестованих програм.

BENQ

BenQ Corporation - тайванська компанія, що займається випуском електроніки та комп'ютерної техніки. У 2007 році компанія змінила своє ім'я на нинішнє Qisda, що значить - "Quality Innovation Speed Driving and Achievements". Початок успішного шляху зі створення сучасних комп'ютерних продуктів компанія був у 2001 році, коли концерн Асеr заявив про тому, що перетворює своє внутрішнє підрозділ Acer Communications & Multimedia в самостійну компанію, яка отримала ім'я BenQ. В імені відображені стратегія і завдання фірми. До абревіатури увійшли слова: Bringing Enjoyment and Quality. Президент Асеr пояснив виділення підрозділу в окрему фірму BenQ тим, що партнерам і клієнтам набагато зручніше співпрацювати з різними фірмами, незалежними один від одного. BenQ має три напрямки своєї діяльності. Головне з них - дисплейні технології. Фірма випускає проектори та монітори. Саме ця компанія першою створила рідкокристалічний монітор, який мав час відгуку 2 мс. Це було в 2004 році. Другим не менш значущим напрямком роботи компанії є створення сканерів, принтерів, інших периферійно-оптичних апаратів, до них відносяться також дисководи і цифрові камери. І ще одна сфера розробок фірми - комунікаційне обладнання. До нього відноситься мережеве обладнання, а також мобільні телефони.

Bitdefender

Bitdefender — румунська компанія Bitdefender SRL розробляє і випускає антивіруси, фаєрволи і антиспамові рішення під маркою Bitdefender. Ці програми використовуються більш ніж у 150 країнах світу, і є особливо популярними в Німеччині та Франції. Згідно з офіційним сайтом, налічується близько 500 мільйонів індивідуальних і корпоративних користувачів. Програмні продукти компанії доступні для різних операційних систем, включаючи Microsoft Windows, різні дистрибутиви Linux і FreeBSD. А також для мобільних пристроїв на базі iOS та Android — як для користувачів, так і для корпоративного захисту BYOD. Антивірусний захист для віртуальної інфраструктури підтримує практично будь-які платформи віртуалізації: VmWare, HyperV, Citrix, Linux, Nutanix, KVM, Red Hat та ін. Станом на 2015 рік компанія займала 1-ше місце за кількістю проданих ліцензій на антивірусну технологію. Її антивірусне ядро (як основу або доповнення до інших) використовують такі компанії як Arcabit, Ashampoo, Auslogics, Avetix, Ca, Charityantivirus Aps, Chili Security, Emsisoft, Microworld Technologies, MysecurityCenter, Estsoft, F-Secure, G Data Software, Hauri, Iobit, Symantec, Norman, nprotect, Optenet, 360 Total Security, Roboscan, Surfright, Trustport, Wontok.

Cisco

Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO) — американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку. Заснована в 1984 р. Станом на 2014 рік в компанії працюють 75 тис. осіб у всьому світі. Назва Cisco — скорочення від назви міста Сан-Франциско, штат Каліфорнія (San Francisco). Ім'я ciscoSystems (з маленькою «c») продовжувало використовуватися в співтоваристві інженерів компанії ще довго після того, як компанія офіційно змінила ім'я на Cisco Systems, Inc. Cisco виробляє велику кількість різноманітних пристроїв: Ethernet комутатори, Cisco Nexus — комутатори дата-центрів, Маршрутизатори, Продукти для IP-телефонії, такі як IP PBX, VoIP-шлюзи,Пристрої мережної безпеки (міжмережні екрани, VPN, IDS тощо),Wi-Fi точки доступу, Платформи оптичної комутації, АТМ-комутатори, Кабельні модеми, DSL-устаткування, Універсальні шлюзи і шлюзи віддаленого доступу Комутатори мереж зберігання даних (SAN, Storage Area Network), Програмне забезпечення управління мережею. Cisco пропонує продукти і послуги для трьох ринкових сегментів: великі підприємства і оператори зв'язку, малий бізнес, домашні користувачі.

Corel

Корпорація Корел (англ. Corel Corporation) — компанія що виробляє комп'ютерні програми, з керівництвом в Оттаві, Онтаріо, Канада. Заснована Майклом Ковпландом в 1985 році. Він планував її як дослідницьку лабораторію (Корел («Corel») є скороченням «COwpland REsearch Laboratory»). Компанія мала великий успіх протягом високотехнологічного буму в 90-их роках і стала на деякий час найбільшою софтверною компанією Канади. В 1996 році випустила WordPerfect, що конкурував з пакетом Microsoft Office. Війна з Microsoft змінила Corel. Поява Adobe Systems на ринку графічних програм змусила Corel шукати нових сфер ринку. З'явилися такі проекти: Corel Video, Corel Barista (Java — офіс), Corel Linux. В жовтні 2000-го року Corel оголосив про стратегічний альянс з Microsoft і їхні 135 млн дол. інвестицій в Corel. В березні 2005 Corel анонсував купівлю 50000 копій WordPerfect міністерством юстиції США і що WordPerfect додає 4 млн користувачів щорічно через співпрацю з Dell. Corel заявив, що тільки його WordPerfect з 20-ти млн користувачів конкурує з Microsoft Office.

DELL

«Dell» — американська компанія з головним офісом в Остіні, штат Техас, заснована в 1984: один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем. «Dell» виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережне устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори. Виробничі потужності компанії знаходяться в Остіні (штат Техас, США), Нашвіллі (штат Теннессі, США), Ельдорадо до Сул (Бразилія), Лодзі (Польща), Пінанге (Малайзія) і Сямині (Китай). Заснована Майклом Деллом в 1984 році в місті Остін (Техас) як PC Limited, з 1988 — Dell Computer, після 2003 — Dell Inc. У 1987 році вийшла на ринок Європи, в 1994 — на ринок Азійсько-Тихоокеанського регіону. У 2005 році Fortune назвав Dell «компанією, що викликає найбільше захоплення в США» (у світовому рейтингу — третє місце). Dell — одна з найдинамічніших компаній кінця XX — початку XXI століття. У перші роки діяльності прибуток становив менше 300 тис. дол., а в 2008 фінансовому році доходи перевищили 60 млрд дол. В цілому темпи зростання прибутків та обсягів продажів протягом багатьох років значно перевищують галузеві показники. Станом на 2008 рік 51% доходів компанії зосереджений на американському ринку. Загальна чисельність персоналу Dell — 65,2 тис. осіб.

EATON

Eaton (Eaton Corporation plc) - американська машинобудівна корпорація, виробник електротехнічного і гідравлічного обладнання, автокомплектуючих, компонентів для авіаційної промисловості. Заснована в 1911 році, в перший період виробляла комплектуючі для вантажних автомобілів. Починаючи з 1920-х років і протягом усіх наступних періодів розвивалася в основному за рахунок поглинань; з 1970-х років орієнтувалася на галузеву диверсифікацію, на тлі спаду автомобільної промисловості США знижуючи залежність від попиту на автокомплектуючі та скуповуючи виробників електротехніки та електроніки (частка в обсязі продажів електротехнічної продукції в 2018 році склала більше 63%, а автокомплектуючих - близько 16%), а з 1980-х років - на розширення регіональної присутності, йдучи від концентрації на ринку США (з 80% в обсязі продажів 1980-го року до 55% у 2018 році). Найбільші поглинання - Cooper Industries (2012, $ 11,8 млрд), Moeller (2008, $ 2,23), Aeroqip-Vickers (1999, $ 1,7 млрд); збережена помітна частина торгових марок продукції куплених компаній (в тому числі Powerwave, Cutler-Hammer, Fuller). Основні конкуренти станом на 2010-ті роки - Siemens, ABB, Schneider Electric, Bosch Rexroth.

ESET

ESET — міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів. Історія компанії бере свій початок у 1987 році, коли два словацьких програмісти-ентузіасти Петер Пашко та Мирослав Трнка почали цікавитись комп'ютерними вірусами. Одному з вірусів, знайдених програмістами, було дано ім'я «Відень» та написано програму для її виявлення. Незабаром вони знайшли багато інших вірусів, після чого вирішили розробити універсальне програмне рішення для боротьби з невідомими видами загроз. У 1992 році програмісти разом з другом Рудольфом Грубим заснували товариство з обмеженою відповідальністю «ESET». Головний офіс розташовано в Братиславі. Підрозділи працюють в Сан-Дієго (США), Вексфорді (Ірландія), Лондоні, Буенос-Айресі (Аргентина), Празі та Сінгапурі. Компанія налічує понад 700 працівників. Програми ESET виявляють і знешкоджують відомі та нові види загроз, придатні для використання як приватними, так корпоративними користувачами. Абревіатура ESET утворена з чотирьох слів — «Essential Security against Evolving Threats», що в перекладі означає «ефективний захист від загроз, що еволюціонують». Компанія ESET заявляє, що у її програмах використовуються проактивні методи дослідження програм, що дозволяє відслідковувати роботу тих вірусів, які ще не додані до вірусних баз. Програмне забезпечення використовує власну технологію ThreatSense, яка поєднує в собі різні методи виявлення загроз: активна та пасивна евристика, родовий аналіз, сигнатурний метод.

Fortinet

Fortinet (укр. Фортінет) — американська компанія, що спеціалізується на пристроях мережевої безпеки. Флагманський продукт компанії Fortinet продається під торговою маркою FortiGate. Компанія Fortinet була заснована в 2000 році Кеном Ксі, засновником і колишнім президентом NetScreen, і є публічною компанією (код NASDAQ — FTNT). Компанія Fortinet займає найбільшу частку ринку серед UTM-рішень, що неодноразово підтверджувалося IDC, займає 3 місце в світі за щорічним обсягом проданих пристроїв мережевої безпеки. Fortinet — міжнародна компанія, головний офіс знаходиться в місті Саннівейл, Каліфорнія. Fortinet поширює свої продукти і сервіси, використовуючи партнерський канал продажів. У Fortinet більше 10,000 партнерів по всьому світу.

FSP

FSP Group (FSP Technology Inc.) - тайванська компанія, виробник блоків живлення для різної техніки (див.нижче). FSP - п'ятий за величиною виробник блоків живлення в світі. Основні лінії продуктів включають: блоки живлення для ПК (FSP PNR) і промислових цілей, ODM або OEM блоки живлення, Open Frame, блоки живлення для LCD телевізорів, адаптери живлення, корпуси, батареї для телефонів. FSP має міжнародні представництва з офісами в Великобританії, Німеччині, США, Росії, Японії, Індії, Кореї, Китаї, і з недавнього часу у Франції. FSP розробили свій власний роздрібний бренд «FSP» в 2003 році. блоки живлення виробництва FSP продаються компаніями Antec, Sparkle Power International (SPI), OCZ, SilverStone Technology, Thermaltake, Nexus і Zalman під їх власними іменами. Також FSP випускає широке коло блоків живлення для ноутбуків, джерел безперебійного живлення (ДБЖ) та зарядних пристроїв для мобільних USB пристроїв. Також в 2012 представлена ​​нова лінійка продуктів - Amacrox.

GIGABYTE

GIGABYTE: Лідер інноваційних технологій Компанія GIGABYTE була заснована у 1986 році і, з тих пір, займає лідируючі позиції на ринку інноваційних ІТ-технологій. Запорукою успіху компанії є використання новітніх технологій і дотримання суворих стандартів якості. Своєчасно реагуючи на запити ринку, компанія GIGABYTE в даний час пропонує в асортименті материнські та графічні плати, периферійні пристрої для ПК, настільні комп'ютери (включаючи вироби All-In-One), ноутбуки, планшетні комп'ютери, мережеве обладнання, сервери та мобільні телефони. Широкий спектр продукції GIGABYTE повністю відповідає бажанням і потребам кожного користувача і кожної компанії.

HPE

Hewlett Packard Enterprise (Хьюлетт Паккард Ентерпрайз, Ейч Пі І) - американська ІТ-компанія, створена в 2015 році разом з HP Inc. після розділу корпорації Hewlett-Packard на дві компанії. Успадкувала бізнес у сегменті корпоративних клієнтів - виробляє сервери, суперкомп'ютери, системи зберігання даних, мережі зберігання даних, мережеве обладнання, конвергентні системи, а також займається побудовою хмарних інфраструктур. Є публічною компанією. У вересні 2014 року було оголошено про поділ Hewlett-Packard Company на Hewlett Packard Enterprise, якій відійшло виробництво серверів та ІТ-послуги корпоративним клієнтам, і HP Inc. - якій дісталося виробництво персональних комп'ютерів і принтерів.

Kingston

Kyocera

Microsoft

Micron

MSI

Samsung

Symantec

Seagate

TeamViewer

Transcend

Trend Micro

Veeam

VMware

Western Digital