Лінійка продуктів Corel

CorelDRAW Graphics Suite 2019

Ваш виклик звичному уявленню про дизайн

Пакет професійних інструментів для редагування фотографій, розробки дизайну та створення макетів сторінок і векторних ілюстрацій допоможе вам суттєво підвищити вашу продуктивність та забезпечить віддалений доступ до усіх ваших матеріалів.

  • Графіка та ілюстрація
  • Редагування фотографій
  • Робота з макетами сторінок
  • Керування шрифтами

У чому переваги CorelDRAW Graphics Suite 2019?

Високий рівень контролю

Пакет забезпечує високий рівень контролю над усіма аспектами вашого творчого шляху і пропонує різноманітні варіанти придбання продукту. До ваших послуг високоякісний функціонал, розроблений спеціально для платформ Windows та Mac, а також можливість працювати над вашими проектами у віддаленому форматі за допомогою CorelDRAW.app.

Креативність

Якщо ви розробляєте логотипи, веб-графіку, вивіски або проекти для друку — неперевершені засоби кастомізації і передові функції пакету чудово доповнять ваш унікальний творчий стиль.

Ефективність

Повний комплект креативних додатків, у якому об’єднані надійність, неймовірна швидкість, висока продуктивність та інтуїтивно зрозумілі інструменти піднесе ефективність вашої роботи на якісно новий рівень.

Це багатогранне графічне рішення пропонує повний спектр потужних інструментів для роботи з векторними ілюстраціями і макетами сторінок. З нашим пакетом ви зможете швидко і ефективно впоратися з будь-яким проектом замовника.

Інноваційний і продуктивний

З новими висококласними функціями, представленими в цій універсальній програмі для розробки графічного дизайну, ви зможете досягти найвищого рівня продуктивності. Переконані, що ви оціните налагоджений робочий процес з підтримкою PDF / X-4, а також вдосконалений метод перегляду контенту. Окрім усього іншого, новий додаток CorelDRAW.app забезпечує віддалений доступ до всіх ваших проектів.

Креативний і персоналізований

Професійні інструменти для роботи з векторними об’єктами та макетами сторінок, стилі документу, а також недеструктивні ефекти для растрових і векторних зображень забезпечать вам максимально комфортні умови для створення оригінальних ілюстрацій, вивісок і логотипів для друку та публікації в інтернеті. Скористайтеся можливостями кастомізації для налаштування інструментів, шаблонів, інтерфейсу та інших аспектів програми відповідно до ваших уподобань.

Простий в освоєнні та користуванні

З інтуїтивними інструментами, навчальними матеріалами, порадами та підказками, а також файлами «Як здійснити», якими оснащена наша колекція потужних додатків, ви зможете швидко розпочати роботу й досягти відмінних результатів у рекордно короткий термін. Різноманітні нові шаблони усувають необхідність розробки проектів з нуля і тому істотно прискорюють процес створення брошур, плакатів, листівок, зображень для розміщення в соціальних мережах та інших матеріалів.

З CorelDRAW Graphics Suite 2019 For Windows і CorelDRAW Graphics Suite 2019 For Mac киньте виклик звичним уявленням про дизайн!

Функції, які неможливо знайти в інших продуктах

CorelDRAW Graphics Suite пропонує інструменти, спрямовані на підвищення ефективності роботи, і для встановлення яких в інших графічних додатках необхідний окремий плагін.

LiveSketch. Конвертація ескізів у точні векторні криві за допомогою технології штучного інтелекту.

Симетрія. Створення симетричних малюнків у режиме реального часу.

Pointillizer. Швидке створення векторних мозаїк на основі растрових і векторних зображень.

Тінь блоку. Додавання суцільних векторних тіней до об’єктів і тексту в інтерактивному режимі.

CorelCAD 2020

Недороге і просте в роботі САПР-рішення професійного рівня для 2D проектування, 3D моделювання та 3D друку. Для Windows і macOS

Економічна альтернатива стандартним галузевим функціям САПР

Спрямовані на спрощення та оптимізацію робочого процесу професійні інструменти CorelCAD ™ 2020 (Windows і macOS) відрізняються високим рівнем рентабельності та продуктивності. Підтримка нативного формату .DWG забезпечує комфортні умови для спільної роботи над проектами. Вдосконалений функціонал 2D проектування, передові інструменти 3D моделювання, а також підтримка формату .STL спрямовані на оптимізацію робочого процесу і досягнення високого рівня продуктивності.

Завдяки підтримці платформ, опції друку та периферійних пристроїв CorelCAD виділяється на тлі інших САПР-рішень у своєму класі.

Швидка концептуалізація

CorelCAD – це набір виключно надійних та ефективних дизайн-інструментів, створених спеціально для професійних розробників. Наше рішення для автоматизованого проектування, що посідає одну з лідерських позицій на ринку, допоможе вам реалізувати планування, редагування, а також створення креслень, макетів і концепцій. Великий інструментарій дозволить вам вміло й ефективно працювати з двомірними кресленнями.

Простий процес трансформації

За допомогою цього САПР-рішення ви зможете не напружуючись розробляти комп’ютерну 3D графіку: процес трансформації двомірного дизайну в тривимірну графіку – це лише кілька кліків мишкою! Будьте певні — з CorelCAD ви зможете швидко створювати незмінно якісні проекти, що відповідатимуть індустріальним стандартам і заданим специфікаціям.

Високий рівень точності виводу матеріалів

Надійні інструменти для роботи з текстом, графікою і тактильно-сенсорними матеріалами піднімуть якість ваших проектів на новий рівень. Представлений у CorelCAD повністю укомплектований набір функцій впорається практично з будь-яким завданням проектування, що істотно полегшує спільну роботу з колегами, партнерами та замовниками. Завдяки підтримці формату .STL для 3D принтерів і вихідних з’єднань тривимірний друк не викликатиме у вас жодних ускладнень.

Ефективність ухвалення рішень і виконання завдань

Розробка проектів у CorelCAD завжди відрізняється високим рівнем точності та ефективності. Підтримка новітнього нативного формату AutoCAD.DWG забезпечує комфортні умови для спільної роботи над проектами, а завдяки можливості персональних налаштувань та широкого набору опцій автоматизації досягається високий рівень поліпшення взаємодії користувача з програмним забезпеченням.

Лідер у галузі серед рішень для автоматизованого проектування CorelCAD пропонує потужні та надійні інструменти для створення проектів професійного рівня.

Продуктивність. Провідні в галузі функції і ресурси допоможуть вам швидко почати створення проектів професійного рівня.

2D проектування. У CorelCAD ви знайдете все необхідне для роботи — починаючи з нових інструментів визначення розміру і завершуючи вдосконаленими функціями блоків налаштування.

3D моделювання. Передові технічні інструменти дозволяють легко створювати матеріали професійного рівня.

Анотації та спільна робота. Можливість додавання голосових повідомлень, нагадувань та інструкцій безпосередньо до креслень.

Corel Painter 2020

Програма для живопису, створена спеціально для художників

Painter 2020 пропонує користувачам реалізм технології Natural-Media, а також унікальні матеріали для цифрового мистецтва. Оцініть динамічні реакції на рухи стилуса і текстуру полотна, що дозволяють виконувати чудові мазки. Відзначена нагородами колекція пензлів дозволить вам втілити в життя свої ідеї у царині живопису, ілюстрації або фотографії.

Переваги Painter 2020

Неперевершений реалізм технології Natural-Media

Відкрийте для себе найбільшу в світі колекцію пензлів Natural-Media: використовуйте сухі, вологі й широкі пензлі, що не поступаються справжнім.

Ексклюзивні пензлі для цифрового мистецтва

Створюйте унікальні твори мистецтва за допомогою фірмових інструментів Painter: пензлів на основі часточок (Particles), що дозволяють втілювати унікальні ефекти зростання, течії та світіння; інструментів «Pattern Pen» для нанесення декоративних мазків; а також інструментів створення текстури.

Зручні інструменти обробки фото

Перетворюйте фотографії на рукописні шедеври, малюючи прямо над зображенням, або виберіть пензлі і залиште основну роботу функції автоматичного малювання (Auto-Painting).

Неперевершені можливості композиції

Малюйте з ідеальною симетрією і перспективою, використовуючи вбудовані інструменти, наприклад дзеркальне малювання (Mirror painting), калейдоскоп (Kaleidoscope), золота пропорція (Divine Proportion), правило третин (Rule of Thirds) і  лінії напрямку перспективи (Perspective Guides).

Гнучкість та ефективність

Значно прискорте процес роботи над шедеврами, створюючи власні пензлі й палітри або імпортуючи контент своїх колег.

Підтримка популярних програм та обладнання

Відкривайте та зберігайте файли у форматі PSD. Насолоджуйтесь використанням мультисенсорних екранів або планшетів для малювання завдяки можливостям регулювання кута і напрямку нахилу, а також обертання стилуса. Малюйте в системах під керуванням Mac або Windows.

PDF Fusion

Легкий перегляд, редагування і об’єднання файлів більш ніж 100 форматів, а також перетворення їх на документи PDF.

Завдяки тому, що програми для перегляду PDF файлів сьогодні доступні практично на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої, документи у форматі PDF стали одним з найпоширеніших способів зберігання, архівації та обміну документами серед компаній та організацій. Формат PDF гарантує, що документи зберігатимуть сталий вигляд і оригінальне форматування під час друку або перегляду онлайн, незалежно від платформи користувача

Corel PDF Fusion дозволяє легко переглядати, редагувати, об’єднувати та створювати PDF документи з оригінальних файлів більш ніж 100 різноманітних форматів, дозволяючи користувачам відкривати та обмінюватися файлами тих форматів, з якими вони рідко стикаються у повсякденній роботі.

Corel PDF Fusion використовує унікальний візуалізований підхід до створення документів, що робить цю програму більш зручною та швидкою у використанні порівняно з іншим схожим програмним забезпеченням. Вона буде ідеальною для користувачів із різних організацій, зокрема малих підприємств, корпорацій, науково-дослідних інститутів, державних установ та судових органів, — скрізь, де необхідно забезпечити роботу з безліччю файлів різних форматів без надмірного збільшення витрат на ПЗ.

Послуговуючись єдиним програмним продуктом, користувач матиме змогу імпортувати до нього файли, отримані із різноманітних джерел, навіть не маючи оригінальних програм, у яких ці файли були створені.

До ключових характеристик Corel PDF Fusion належать:

  • Підтримка понад 100 форматів файлів, зокрема DOC, WPD, JPG, TIFF, GDF, XPS, CAD, DOCX та PPTX;
  • Простий контекстнозалежний інтерфейс з підтримкою перетягування забезпечує зручний перегляд, редагування та створення документів;
  • Високий рівень захисту і шифрування інформації, що дозволяє ефективно обмежити права користувачів на перегляд та внесення змін до документів;
  • Збереження документів у форматах PDF, DOC або XPS без зміни оригінального форматування тексту, розмітки сторінок і графіки;
  • Інтуїтивно зрозумілий інструментарій з підтримкою спільної роботи та редагування дозволяє користувачеві впроваджувати в документ гіперпосилання, додавати закладки, примітки, вносити виправлення і здійснювати фінальну правку, зберігаючи оригінальні стиль і розмітку документу;
  • Створення слайд-шоу з будь-якого документа для швидкого перегляду і зручного поширення інформації.